Про проект

Вже кілька місяців, спочатку з оператором Сашком Царенком, а тепер з творчою групою «Про твоє», у Черкасах знімаємо відеосюжети, а телекомпанія «Вікка» їх випускає в ефір. Заставку створив Ґеник Скубій, і буде час від часу її оновлювати. Головний музичний образ – «Отче наш» Валентина Васильовича Сильвестрова, у запису Муніципального хору «Київ».

Ідея не нова. Колись подібний проект, присвячений 200-річчю Пушкіна, здійснило російське телебачення. Знаю, що подібні проекти у різних форматах з’являються і будуть з’являтись в Україні.

З ідеєю проекту «Наш Шевченко» я звертався до кількох загальноукраїнських телеканалів, але… Тепер я в Черкасах. Товаришуємо з «Віккою», то чому не втілити проект саме тут – «у серці Шевченкового краю»?! Тим більше, що до нас приїздять друзі, в яких теж є свій Шевченко. А ще ми можемо влаштувати зйомки у Києві, Львові, Одесі, Донецьку, Харкові – будь де, хоч в Чикаго, хоч в Сіднеї! Проект, то що називається, незалежний… благодійний…

А тепер ми вирішили, за допомогою соцмереж, поширити «Нашого Шевченка» – нехай люди дивляться, коментують, пишуть листи і подають заявки на участь. Отже між 9 березня 2013 і 9 березня 2014 – 365 днів.
І нас буде 365 – таких різних, але таких відкритих до Тараса Григоровича.

Сергій Проскурня, автор проекту